Adresář designérů - logo

DESIGN POMÁHÁ ZVYŠOVAT
HODNOTU VAŠICH VÝROBKŮ

BrandNotDead

Česká Republika / IČ 19679734 QR +

Jsme profesionální designérské studio specializující se na grafický design, firemní vizuální identitu, branding a komplexní polygrafickou výrobu. Naše studio má více než 16 let zkušeností a zaměřujeme se na dlouhodobé spolupráce s menšími i velmi známými firmami. Naše služby: Design - Logo & Vizuální styl. Navrhneme originální a funkční logo a kompletní jednotný vizuální styl, který posune Vaší firmu na tu nejvyšší úroveň vizuální komunikace a firemní kultury. Web design. Merchandise design. Strategie značky. Kampaně a aktivace značky. Výroba: Print & Tiskoviny. Velkoplošný tisk. Světelná reklama. Osvit & Sítotisk. Orientační systémy. Obalový design. Řezaná grafika. Knihařské práce. Marketing: Online & Offline. Copywriting. Event. BrandNotDead je připraveno být Vaším profesionálním partnerem v oblasti designu.

Realizované projekty

Projekt ARMYRUN
Klient ARMYRUN
Rok realizace 2016
Popis ARMYRUN je cyklus překážkových běhů, pro který jsme vytvořili kompletní jednotný vizuální styl, logotypy, titulkové písmo na zakázku, originální maskáčový vzor, atraktivní merch kolekci, návrh jedinečných medailí a pohárů pro vítěze, všechny komunikační tiskoviny a digitálních výstupy.
Získaná oceněníPísmo Prostor, které jsme navrhli, nakreslili a použili jako jeden z hlavních komunikačních prvků jednotného vizuálního stylu získalo prestižní celosvětové ocenění Joseph Binder Award. Písmo získalo GOLD Award pro rok 2016. Dále toto písmo získalo ocenění za nejlepší diplomovou práci Visegrádské čtyřky v soutěži Graduation project 2015.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Adresa
BrandNotDead
MgA. Jan Buchtela  
Jenečská 11
Praha 6
196 00
Česká Republika
Kontaktní osoba
MgA. Jan Buchtela
Telefon
+420 737 855 559
E-mail
WWW
www.brandnotdead.cz
Rok založení
2023

Jazyková vybavenost: Angličtina, Čeština

Obor činnosti

Členství v profesních organizacích

Ne

Cookies