Adresář designérů - logo

DESIGN POMÁHÁ ZVYŠOVAT
HODNOTU VAŠICH VÝROBKŮ

vinvin studio

Česká Republika / IČ 87642921 QR +

Navrhujeme produkty a služby, které splňují potřeby trhu a reflektují okolní dění. Přesně na míru vašich myšlenek Nově jsme otevřeli studio v Praze, ale pracujeme pro klienty v rámci České republiky a celé Evropské unie.

Realizované projekty

Projekt Design přepravníku dřeva s ručním ovládáním
Klient diplomová práce
Rok realizace 2013
Popis Navržený přepravník patří mezi malé mechanizační prostředky, které se používají pro maloobjemovou těžbu. Tento přepravník pracuje v těžce přístupném terénu – vyznačuje se dobrou svahovou dostupností a překonáváním překážek. Koncept ovládání a bezpečné místo sezení obsluhy je přínosem v oblasti ergonomie. Stroj je šetrný k prostředí lesa, protože minimalizuje vznik půdní eroze. Dalším kritériem návrhu stroje je snadná omyvatelnost a údržba. Funkční stránka je podpořena účelným a estetickým tvarováním stroje, které je v této kategorii ojedinělé.
Získaná oceněníTato práce bylo oceněna 2. místem v kategorii průmyslový design v mezinárodní studentské soutěži Talent Design 2013.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Adresa
vinvin studio
Ing. Tomáš Paclík MSc  
28. pluku 914/45
Praha 10
10000
Česká Republika
Kontaktní osoba
Tomáš Paclík
Telefon
+420 603 714 291
E-mail
WWW
www.vinvinstudio.com
Rok založení
2016

Jazyková vybavenost: Angličtina, Čeština

Kvalifikace

  • MSc v oboru Integrovaný Produktový Design na TU Delft v Holandsku Studijní stáž v oboru Product Design na Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet v Norsku

Členství v profesních organizacích

Ne

Cookies