Adresář designérů - logo

DESIGN POMÁHÁ ZVYŠOVAT
HODNOTU VAŠICH VÝROBKŮ

vinvin studio

Česká Republika / IČ 87642921 QR +

Navrhujeme produkty a služby, které splňují potřeby trhu a reflektují okolní dění. Přesně na míru vašich myšlenek Nově jsme otevřeli studio v Praze, ale pracujeme pro klienty v rámci České republiky a celé Evropské unie.

Realizované projekty

Projekt NORDIC
Klient Alukov a.s.
Rok realizace 2018
Popis Během nadprůměrně teplého a suchého léta jsme byli pozváni do soutěže na návrh inovativního zastřešení vířivky. Soutěž vyhlásila firma Alukov a.s. s hodnotícími kritérii v oblastech inovativnosti, skladnosti při přepravě a jednoduchosti montáže koncovým zákazníkem. Konstrukce zastřešení návrhu NORDIC je vyrobena z hliníkových profilů, kdy délka žádného dílu nepřesahuje 3 m. Střecha je zavěšená na ocelovém lanu. Osa střechy je mírně vyvýšená aby do stran odtékala dešťová voda. Stěny tvoří průhledné panely, které jsou upevněné do drážek profilů tak, aby se dali jednotlivě posouvat a vytvořili tak prostor pro vstup. Interiér může být vybaven doplňky, jako např. zavěšené ohniště.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Adresa
vinvin studio
Ing. Tomáš Paclík MSc  
28. pluku 914/45
Praha 10
10000
Česká Republika
Kontaktní osoba
Tomáš Paclík
Telefon
+420 603 714 291
E-mail
WWW
www.vinvinstudio.com
Rok založení
2016

Jazyková vybavenost: Angličtina, Čeština

Kvalifikace

  • MSc v oboru Integrovaný Produktový Design na TU Delft v Holandsku Studijní stáž v oboru Product Design na Norges teknisk-naturvitenskapelige universitet v Norsku

Členství v profesních organizacích

Ne

Cookies