Veronika Loušová, designérka, vystudovala na UMPRUM a je zakladatelkou organizace CZECHDESIGN.CZ. Mimo navrhování píše články, přednáší a poskytuje konzultační činnosti z oblasti designu, designu pro všechny. Její tvorba se vyznačuje důrazem na ergonomii a specifické potřeby uživatelů. Vzhledem k manažerským zkušenostem pro klienty zpracovává koncepce, návrhy i dozor realizace.
Jedním z hlavních témat, kterému se věnuje, jsou speciální kuchyně pro nácvik sebeobsluhy osob se zrakovým handicapem. Veronika vyvinula vlastní způsob řešení a design těchto kuchyní a realizovala celkem šest projektů pro Tyfloservis, o.p.s. a dvě kuchyně pro speciální školy pro děti.
Nevyhýbá se ale ani produktovému designu, dlouhodobě navrhovala podporu produktů pro Curaprox v České republice a na Slovensku.
Navrhuje také soukromé interiéry s důrazem na dispozici a využití.
Roman Vrtiška a Vladimír Žák se potkali již při studiu na VŠUP, kde započali svoji spolupráci. Dohromady také absolvovali stáž na Alvar Aalto univerzitě v Helsinkách, kde byla jejich práce několikrát oceněna. Po absolvování studia na VŠUP v Praze se stali součástí nastupující svěží generace českých designérů vyznačující se širokou škálou zájmů a profesionálním přístupem k práci. Od té doby se řadí mezi vyhledávané a respektované tvůrce. Věnují se převážně projektům z oblasti architektury, interiérů a produktového designu. Jejich klienty jsou například: Adidas, Avast, Belda Factory, Brokis, Devoto, Egoé, Heineken, Jitona, Javorina, Moravské sklárny Květná, KKCG, Klier, Krušovice, Lasvit, Lugi, mmcité, Padok Investment, Pytloun hotels, Rim, Ruukki, Šalanda, Tereza Maxová, Teroforma, U1, USSPA, UP závody, Verreum, ad.
Od roku 2016 vedou Ateliér designu nábytku a interiéru (D2) na VŠUP v Praze.