Adresář designérů - logo

DESIGN POMÁHÁ ZVYŠOVAT
HODNOTU VAŠICH VÝROBKŮ

ANIMA Design

Česká Republika / IČ 07228767 QR +

Průmyslový design a konstrukce karoserií/opláštění pro dopravní techniku, pracovní stroje a drobné výrobky od prvních návrhů po výrobní data a asistenci při stavbě prototypu. Specializace v oblastech A-class modelování, reverzní inženýrství, 3D-skanování, CFD, zpracování dat pro výrobu plastů či kompozitů. Široké zkušenosti z oblastí závodních vozů a jiné dopravní techniky/strojů, díky účasti či vedení designu desítek realizovaných projektů. Cílem u každého projektu je souhra estetické stránky dle přání zákazníka s ideální funkční podstatou produktu pro následné dosažení dokonalého výsledku.

Realizované projekty

Projekt Dragon 6 | Formula Student
Klient TU Brno Racing
Rok realizace 2016
Popis Kompletni design karoserie závodního monopostu pro mezinárodní soutěž. Projekt spočíval v procesu návrhu od prvních skic na papír, přes spolupráci s týmem konstruktérů během návrhu, vlastní zpracování dat pro frézování a zadání výroby karoserie do reálné podoby, následnou výrobu včetně povrchové úpravy, stavbu a intezivní testování vozu. Projekt byl posledním z řady 5-ti podobných realizovaných v letech 2011 až 2016.
Získaná oceněníVítěz Opel Style Award 2016, Hockenheim, Německo

KONTAKTNÍ INFORMACE

Adresa
ANIMA Design
Jan Štěpánek  
Myslivní 689/21
Brno
62300
Česká Republika
Kontaktní osoba
Jan Štěpánek
Telefon
+420 774 240 689
E-mail
WWW
www.anima-design.net
Rok založení
2018

Jazyková vybavenost: Angličtina, Čeština

Obor činnosti

Kvalifikace

  • Průmyslový design A-class modelování komplexních tvarů i forem pro přesnou výrobu Parametrické modelování a návrhy drobných dílů i podkonstrukcí Reverzní inženýrství (3D scanování, 3D tisk) Analýza CFD a aerodynamické úpravy vozidel Drobná prototypová výroba (dílenská činnost, zámečnické práce, 3D tisk)

Členství v profesních organizacích

Ne

Cookies