Adresář designérů - logo

DESIGN POMÁHÁ ZVYŠOVAT
HODNOTU VAŠICH VÝROBKŮ

Miroslav Stibůrek

Česká Republika / IČ 03068536 QR +

Zaměřuji se na návrh spotřebních produktů míněné pro průmyslovou výrobu. Umím navrhnout jak konstrukční, elektronické tak i estetické provedení výrobku a kladu důraz na udržitelnost a finální výrobu produktu. Mé znalosti a úspěchy: produkty, které jsem navrhl jsou na trhu a prodávají se; získal jsem několik mezinárodních ocenění za design; jsem certifikovaný univerzitou Harvard v oblastech udržitelnosti ve spojení s podnikáním a ziskem; účastnil jsem se více jak 25 mezinárodních designových a uměleckých výstav; mám zkušenosti s výrobní technologií vstřikování plastů, CNC obrábění a 3D tisku. To mi umožňuje navrhnout výrobek od nápadu až pro finální výrobu; disponuji vlastní prototypovací dílnou; projekt dokážu realizovat kvalitně a rychle.

Realizované projekty

Projekt Vodní filtr na dřezovou baterii
Klient TAPP Water S.L.
Rok realizace 2021
Popis V roce 2020 a 2021 jsem pracoval se společností TAPP Water na jejich novém kompaktním vodním filtru, pro který jsem realizoval konstrukční řešení filtrování, těsnění a způsob zavírání. Pro tento produkt jsem také navrhoval jeho obal. Dále jsem spolupracoval s výrobci na uvedení komponentů do masové výroby.

KONTAKTNÍ INFORMACE

Adresa
Miroslav Stibůrek
Miroslav Stibůrek BSc MSc  
Masarykovo náměstí 156
Benešov
25601
Česká Republika
Kontaktní osoba
Miroslav Stibůrek
Telefon
+420 777 209 307
Mobil
+34 652 312 912
E-mail
WWW
www.miroslavo.com/cs/design
Rok založení
2016

Jazyková vybavenost: Angličtina, Čeština, Španělština

Kvalifikace

  • Bachelor of Science (BSc) z University of Central Lancashire Master of Science (MSc) z University of Central Lancashire

Členství v profesních organizacích

International Design Club

Cookies